Oi, teil on uus aed!

Esimesel koolipäeval kuulsime mitmest suust: “Oo! Teil on uus aed!”
Juba väga pikka aega oli Unipiha kooli ees olnud aed, mis möödujale silmagi ei hakka – hall ja väsinud. H/s Tõrviku liikme ja kooli vilistlase Toomas Keldoja eestvedamisel saime selleks sügiseks uue aia.

Algus tehti õigupoolest juba eelmisel sügisel, kui sponsorluse korras toodi kohale lauad, mis vajasid lõikamist ja värvimist. Koolis tegime idee-tormi ja sealt tuli välja, et tahame triibulist värvirikast aeda. Aialippide lõikamine jäi Toomase õlule ja värvimine sai hoo sisse alles kevadel, kui oli võimalik seda õues teha. Ametis olid nii õpilased kui nende vanemad, peajuhendaja Õp.Anari.

Suvel käisid aega ehitamas lapsevanemad ja vilistlased, just enne kooli sai antud viimane lihv. Aitäh meie vilistlasele, Toomas Keldojale, kõigile kaasa löönud lapsevanematele. Meil on nüüd maja ees ilus ja rõõmus aed.