Jõuluaeg

Meie kooli jõulupidu toimub seekord teisipäeva, 22.det. õhtupoolikul algusega kl 16.00. Lapsed tulevad kooli kl 14, siis saame veel laule harjutada.Jõuluvana tuleb loodetavasti ka – oleneb muidugi lumeoludest, põhjapõtrade toitumusest ja veel mõnest pisiasjast. Pärast kontserti istume ühise laua taha, sööme verivorsti ja kõike, mis sinna juurde käib.Ilmselt peab arvestama mitme vahetusega, sest kedagi ei saadeta koolimajast tühja kõhuga minema.

23. detsembril on ametlikult viimane koolipäev ja me kasutame seda, et minna koos teiste Kambja valla lastega laulma. Seekord toimub see kl 10 Kambja koolimajas, mitte kirikus, sest kiriku temperatuur on -4 kraadi ja meil pole õigust lapsi ära külmetada. Koguneme kooli juurde nagu ikka kolmapäeviti, läheme valla bussi peale, kuid seekord võimlasse ei sõida. Üritus peaks läbi olema kl 11, siis tuleme koolimajja tagasi, saame tunnistused ja võime vaheajale minna.

Mõnusat jõuluaega, ilusat uue aasta algust.

Õpetajad